Happy Sailor kwartaalmagazine voor alle watersporters

Henk de Velde :

"Ik zat 44 uur vastgebonden aan het roer!"

Lees meer in Happy Sailor Magazine editie: vaarseizoen 2014
Kings of the North, 2022
Happy Sailor kwartaalmagazine voor de watersport
PinksterWeekend UITTIPS!

PinksterWeekend UITTIPS!

Vrijdag 17 mei 2013

Als watersporter hoef jij je dit Pinksterweekeinde NIET te vervelen. Happy Sailor Magazine heeft maarliefst 10 Pinkstershows bij elkaar verzameld, door het hele land heen, waar je aankomend weekend lekker bootjes kunt gaan kijken.

 

10 x Botenshow!

 

Het schijnt deze Pinksteren zowaar mooi weer te zijn dus kom achter je laptop/tablet/PC/Smart TV/GSM vandaan en neem de auto/fiets/trein/bus.... ja zelfs boot en bezoek een van de onderstaande 10 Pinkster Bootshows. Je kunt natuurlijk ook tuinkussens en plantenbakken gaan kijken bij de Intratuin of nog erger: bankstel proefzitten in je lokale woonboulevard.... Zouden wij niet doen. Lekker naar het water bij een van onderstaande bedrijven. Is vééééééééééél LEUKER!

 

01 Verschuur Watersport Pinkstershow - meer op www.verschuurwatersport.nl

02 Pinkstershow 2013 Het Noorden Watersport - meer op www.alumacraftnederland.nl

03 Sloepenshow Krijgsman Watersport - meer op www.krijgsmanwatersport.nl

04 Peek Watersport Pinkstershow - meer op www.peekwatersport.nl

05 Vrolijk Watersport Pinksterdagen - meer op www.vrolijk.nl

06 For Sail Pinkster Bootshow 2013 - meer op www.forsailyachtbrokers.nl

07 Riomar Boats Pinkstershow - meer op www.riomarboatcenter.nl

08 Pinkstershow Nauta Maritiem - meer op www.nautamaritiem.nl

09 Sloepenshow BBS Watersport - meer op www.bbswatersport.nl

10 Brouwer Watersport Pinkstershow - meer op www.brouwerwatersport.nl

 

Ze staan in willekeurige volgorde dus geen waardeoordeel daarover. Er zit sowieso voor elk wat wils bij. Voor zeilers is de For Sail show interessant, voor shoppers die bij Vrolijk Watersport en voor mensen die gewoon even lekker willen varen is de bootshow van o.a. Krijgsman Watersport ideaal (daar zijn proefvaarten mogelijk). Kortom ga er lekker op uit.

 

Meer events vind je in de Happy Sailor Agenda: www.happysailor.nl/agenda